Ja ku dëshirojnë të jenë Teuta dhe Tara – Lajmi.net
Ja ku dëshirojnë të jenë Teuta dhe Tara
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:23, 14 November 2017
Postimet me të bijat janë të shpeshta.

Por, i fundit me Tarën, për aktoren Teuta Krasniqi është i veçantë për shkak të momentit dhe shkrimit, shkruan lajmi.net

Në këtë imazh, nënë e bijë dukeshin pranë njëra- tjetrës mjaft të lumtura.

“Të jemi së bashku është vendi ynë i preferuar, janë fjalët e Teutës lënë fotos.

Të tilla, urojmë të jenë gjithmonë./Lajmi.net/

screenshot_1

Fjalët kyçe: Tara, Teuta

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master Japan