Ja çfarë poza seksi ka marrë Matina përpara Getit (Foto) – Lajmi.net
Ja çfarë poza seksi ka marrë Matina përpara Getit (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:31, 17 July 2017
Prezantuesja seksi, Marina Vjollca dhe i dashuri i saj Getoar Selimi po shijojnë pushimet nga një vend në tjetrin.

Aktualisht dyshja gjenden në Itali dhe nga atje po i mbajnë fansat afër vetes nëpërmjet fotografive, shkruan lajmi.net

Së fundmi ishte Marina ajo e cila publikoi një set fotografik të cilin si duket ia ka realizuar i dashuri i saj, Geti.

Bjondina seksi duket e mahnitshme në të kuqe ndërsa ka marrë vëmendjen e publikut dhe të mediat./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Getoar Selimi, Marina Vjollca

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Turbo Racing 3