Çifti lezbike na trondit duke zbuluar se çfarë bëjnë në shtrat (Video) – Lajmi.net
Çifti lezbike na trondit duke zbuluar se çfarë bëjnë në shtrat (Video)
Autori: Lajmi.net GenderLifestyleLoveSex 10:29, 22 February 2016
Bria dhe Chrissy një çift lesbikesh, zbulojnë realitetin e tyre përmes një videoje.

Kjo video thyen iluzionin dhe shkon larg asaj që ne pandehim të shohim në një çift lesbikesh. Jemi mësuar të shohim homoseksualët dhe lesbiket duke përdorur lodra në vend të vaginës dhe penisit. Mirëpo këto vajza nuk duken të jenë të tilla, ato qëndrojnë në një shtrat të përbashkët ku në vend të lodrave seksuale, ato shihen duke ngrënë bashk pica, transmeton lajmi.net.

Gjithashtu në vend të skenave erotike, ato shihen në krahët e njëra tjetrës duke bërë skena shoqërore dhe duke i shijuar ato momente relaksuese./lajmi.net

Fjalët kyçe: Lezbike

Fotolajm

Pandat gjigante mbushin 1 vjeç në Makao
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball