Istogu rivoton më 17 dhjetor – Lajmi.net
Istogu rivoton më 17 dhjetor
Autori: Lajmi.net LajmePolitikëZgjedhjet Lokale 2017 14:01, 2 December 2017
Komisioni Qendror Zgjedhor ka vendosur që më 17 dhjetor qyteti i Istogut të shkojë në rivotim.

Ky vendim është marrë nga anëtarët e KQZ-së, raporton lajmi.net

Gjykata Supreme dje gjatë ditës kishte vlerësuar si të pabazuara ankesat e AAK-së dhe LDK-së duke vendosur që në Istog të ketë rivotim.

Fushata për këtë garë do të zgjas nga 11 deri më 15 dhjetor.

Në garë janë Haki Rugova i LDK-së dhe Gani Dreshaj i AAK-së. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Istog, Rivotim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy