Inter – PSG, shkëmbim i madh (FOTO) – Lajmi.net
Inter – PSG, shkëmbim i madh (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoSerie ASport 8:41, 2 August 2017
Interi dhe PSG mund të hyjnë në pazar për të shkëmbyer futbollist.

Në Itali raportohet për afrime mes këtyre dy skuadrave, ku shkaku kryesor mbetet shkëmbimi i futbollistëve mes-vete.

Është Interi që i ka ofruar Joa Marion skuadrës franceze, në shkëmbim me Julian Draxlerin, që PSG-së iu bashkua nga Wolfsburg./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Joao Mario, Julian Draxler

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bike Rivals