Gjërat që femrat bëjnë, pas të cilave meshkujt çmenden – Lajmi.net
Gjërat që femrat bëjnë, pas të cilave meshkujt çmenden
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 9:55, 9 September 2017
Të gjithë e dinë se një nga gjërat më të mira që mund të bëni për ta çmendur atë totalisht është t’i tregoni asetet tuaja, por kur bëhët fjalë për veprimet (ndonjëherë të pavetëdijshme) që ju bëni pas së cilave ai nuk reziston dot?

Ja 9 prej tyre.

Luani me flokët

Meshkujt e adhurojnë kur ju luani me flokët tuaj pa vetëdije. Kur përshkoni gishtat mes flokëve apo kapni një cullufe dhe përdridhni atë mes gishtave, i bëni të humbin ndonjëherë kontrollin ndaj jush.

E “përdorni” për t’iu ngrohur në shtrat
Kur mbështilleni pas tij, sigurisht që e adhuron.

Kafshoni buzën
Ai iu dashuron kur iu shikon teksa kafshoni buzën e zhytyr në mendime.

Kur shtriqeni
Nuk e kemi fjalën për pozat e jogas, por kur shtriqeni pas një kohe të ulura dhe tregoni një pjesë të mirë të trupit tuaj fantastik.

Kur jeni të entuziasmuara për diçka
Ai adhuron t’iu dëgjojë kur flisni për diçka plot me pasion.

Era juaj e parfumit
Apo era juaj e shampoos, e çmendin sa herë I ndjen tek ju apo diku tjetër, pasi e kujtojnë veçanërisht për ju.

Buzëqeshja juaj
Vetëm thjesht kur buzëqeshni e bëni të lumtur.

Kur qeshni me të madhe
Nëse jeni të lumtura dhe e merrni jetën me pozitivitet atëherë edhe ai do të jetë i lumtur! /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Femrat, Meshkujt

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels