Gëzoni jetimët në ditën e gëzimit – Lajmi.net
Gëzoni jetimët në ditën e gëzimit
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 23:15, 19 June 2017
OJQ Islamic Relief në Kosovë, përmes kampanjës:

Gëzo jetimët në ditën e gëzimit – dhuroni dhuratën e Bajramit për fëmijët jetim dhe të Hospitalizuar në ditën e bajramit, me datë 24 dhe 25 Qershor, ka për synim përkrahjen psiko-sociale për fëmijët jetim dhe ata të cilët në këtë ditë feste janë të shtrirë në spital. Shpërndarja do të bëhet për 1000 fëmijë.

Motoja e Islamic Relief në Kosovë është: bëni të lumtur dhe ndani gëzimin me fëmijët të cilëve në këtë ditë u mungojnë shumë gjëra të dashura për ta.

Fjalët kyçe: Bajrami

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3