Genta shoqëruesja e Hanës në dasmë, i ‘çmend’ të gjithë me gjoksin e saj – Lajmi.net
Genta shoqëruesja e Hanës në dasmë, i ‘çmend’ të gjithë me gjoksin e saj
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:22, 14 November 2017
Martesa e modelës Hana Shehu nuk është se bëri shumë bujë, si dasmat e VIP-ve tjerë shqiptarë.

Por, disa fotografi të publikuara kohëve të fundit, kanë njxerrur në pah një të vërtetë.

Genta Ismaili, këngëtarja kosovare ishte një nga shoqërueset e Hanës, duke u veshur me fustan të njëjtë, si shoqërueset tjera.

23600814_10210498913778532_1345849361_o 23634115_10210498914058539_231500387_o23600321_10210498913978537_1528839282_o

Më pas, Genta ka veshur një fustan të kuq, që i nxjerrte në pah gjoksin, e që padyshim do t’i ketë “çmendur” dasmorët.

23634808_10210498913858534_1434256605_n

Në këto fotografi, shihet edhe çifti Haradinaj duke vallëzuar me Hanën dhe bashkëshortin e saj, duke krijuar një imazh shumë të bukur./Lajmi.net/

23600752_10210498914138541_385883582_o

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO