Kuize – Page 2 – Lajmi.net

21 July, 2018

Sfidoni veten me detyra matematikore

Lajmi.net ka përzgjedhur tre detyra të thjeshta të cilat ju sfidojnë. Jeni të gatshëm për

17 July, 2018

Zgjidhni një sy dhe zbuloni personalitetin që keni

Jeni gati për një test që do të zbulojë shumë sa i përket anëve të

6 July, 2018

A mund ta gjeni gabimin në këtë foto brenda një minute?

Falë vëmendjes së tij ndaj detajeve, Sherlock Holmes ia doli të zgjidhte krimet që dukeshin

1 July, 2018

Test psikologjik që ua tregon gjendjen mendore

Për vlerësim të personalitetit, psikologët shpeshherë përdorim teste projektive të cilat përfshijnë fotografi të ndryshme

25 June, 2018

Cili numër duhet të pasojë serinë?

Një pyetje logjike...

23 June, 2018

Pyetje logjike: A e gjen dot çelësin imagjinata juaj?

Këto pyetje logjike po aq sa ju argëtojnë, aq ju shtojnë dhe dëshirën për të

22 June, 2018

Kuize nga matematika, sa detyra mund t’i zgjidhni?

Sa jeni në gjendje të zgjidhni detyra në dukje të thjeshta? Lajmi.net ju sfidon më

3 June, 2018

Test për inteligjencën emotive

Inteligjenca emotive perbehet nga shume aftesi shume te rendesishme qe lidhen me shendetin mendor dhe

3 June, 2018

Cili numër duhet të pasojë?

Jeni të gatshëm për të sfiduar veten?

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO