Fitnesi po e bën të veten, ja sa seksi po duket Blerona me këmbët e zbuluara – Lajmi.net
Fitnesi po e bën të veten, ja sa seksi po duket Blerona me këmbët e zbuluara
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:23, 12 October 2017
Pothuajse çdoherë është kritikuar për pamjen e saj që ka disa kile të tepërta.

E këto fjalë, duket se e kanë nxitur prezantuesen Blerona Zeqiri që të fillojë të merret me palestër, shkruan lajmi.net

Ajo ka disa ditë që ka nisur fitnesin, duke i nxjerrë në pah rezultatet e para, ndonëse të lehta.

Blerona ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shihet e veshur me të shkurta, duke nxjerrë kështu këmbët seksi.

Një vëmendje të madhe padyshim që merr edhe gjoksi bombastik, i cili dukej sikur do t’i shpërthente./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO