FIFA e dënoi Messin, “shpërthen” Suarez – Lajmi.net
FIFA e dënoi Messin, “shpërthen” Suarez
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 9:07, 30 March 2017
Edhe Luis Suarez ka kritikuar FIFA-n për dënimin e Lionel Messit.

FIFA ka dënuar Lionel Messin me katër lojë ndalim pas fyerjeve në gjyqtarin e ndeshjes Argjentinë – Kili.

Suarez e ka quajtur diçka të pabesueshme që një lojtar për një fyerje të dënohet me katër ndeshje ndalim.

“Është e papranueshme që për një fyerje të dënohesh me katër ndeshje”, ka deklaruar Suarez, përcjell lajmi.net./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Lionel Messi, Luis Suarez

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Zombie Big Trouble