Festë si në përralla!! Kështu u prit në Kosovë vajza e Valdrin Sahitit – Lajmi.net
Festë si në përralla!! Kështu u prit në Kosovë vajza e Valdrin Sahitit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:08, 17 May 2018
Ka pak kohë që dizenjatori i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti dhe gruaja e tij Edita Ramadani janë bërë prindër.

Fëmiu i parë për çiftin është i gjinisë femërore, ka ardhur në jetë në SHBA dhe është pagëzuar me emrin Bella, shkruan lajmi.net

Së fundmi, vogëlushja ka ardhur në Kosovë ku është pritur ngrohtë nga miqtë dhe familjarët.

Në fotografitë që Valdrini ka publikuar në Instastory, dukej çdo gjë përrallore teksa i gjithë ambienti është me ngjyrë rozë.

Valdrini dhe Edita, kurorëzuan dashurinë në shtator të vitit që lamë pas në një ceremoni luksoze në Las Vegas. /Lajmi.net/

screenshot_9 screenshot_8 screenshot_7

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO