Erërat e forta dhe shiu i rrëmbyeshëm në Prishtinë shkaktojnë dëme materiale (Foto) – Lajmi.net
Erërat e forta dhe shiu i rrëmbyeshëm në Prishtinë shkaktojnë dëme materiale (Foto)
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 19:40, 11 September 2017
Në orët e pasdites së sotme Prishtina është përballur me shi të rrëmbyeshëm dhe erëra të forta.

Si pasojë e erërave një lis është rrëzuar dhe ka rënë mbi një veturë të parkuar afër stadiumit të Prishtinës, raporton lajmi.net.

Përpos dëmeve materiale nuk është raportuar për ndonjë të lënduar.

Kujtojmë se edhe kulmi i Komunës së Re në Dragodan është rrëzuar si pasojë e erërave./Lajmi.net/

 

 

Fjalët kyçe: dëme materiale, erera, prishtine, Shi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bubble Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play Pro Kicker Frenzy