Emocionuese / Leonora Jakupi kujton babain në 19 vjetorin e rënies së tij (Foto) – Lajmi.net
Emocionuese / Leonora Jakupi kujton babain në 19 vjetorin e rënies së tij (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:29, 16 July 2017
Këngëtarja Leonora Jakupi e ka kujtuar me mall babain e saj të ndjerë në 19 vjetorin e rënies.

Babai i saj ishte luftëtar i lirisë në luftën e fundit dhe është dëshmor i kombit, shkruan lajmi.net

Këngëtarja ka zgjedhur llogarinë e saj Instagram për ta publikuar një foto nga varrezat ndërsa mbishkrimin ia ka lënë: 19 vite pa ty bab….

Kujtojmë se Leonora Jakupi ka kohë që nuk ka publikuar këngë të re por mbetet njëra ndër këngëtaret më të preferuara e cila po i reziston shumë mirë kohës dhe karrierës së bujshme që ka pasur gjatë gjithë kësaj periudhe kohore pjesë e muzikës./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Leonora Jakupi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan