Emocionuese! Almeda viziton varrin e babait në Shqipëri (Foto) – Lajmi.net
Emocionuese! Almeda viziton varrin e babait në Shqipëri (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:33, 19 June 2017
Modelja shqiptare, Almeda Abazi e cila jeton dhe vepron në Turqi, po qëndron në Shqipëri.

Me të arritur në vendlindje, ajo shpërndau imazhet e para nga vendi, duke u shprehur shumë e lumtur, shkruan lajm.net.

Almeda sot vizitoi varrin e babait dhe shpërndau një imazh në të cilin shkroi “Urime dita e baballarëve”.

Në një intervistë dhënë për një medium shqiptar, Almeda pati deklaruar se pas vdekjes së babait, ka qenë shumë e thyer dhe ka vendosur të largohet në Turqi, bashkë me nënën dhe motrën. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master Japan