Emina s’e harron traditën, ja çka gatuan (Foto) – Lajmi.net
Emina s’e harron traditën, ja çka gatuan (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:18, 19 June 2017
Modelja shqiptare Emina Çunmulaj pas martesës me milionerin Sam Nazarian, po jeton në Amerikë.

Ajo pas lindjes, i është përkushtuar tërësisht rritjes së vajzës, ku shpesh e shohim teksa poston imazhe në shtëpi bashkë me të, shkruan lajmi.net.

Emina është një vajzë tipike shqiptare, nuk e harron traditën si me veshje, ushqim dhe muzikë.

Së fundi, ajo publikoi disa imazhe në Instagram, ku tregoi se ka përgatitur lakror, për të cilin tha ‘’më ka dalë për merak”.

Këto ditë, modelja ka njoftuar se është duke numëruar ditët kur do të vijë në Shqipëri. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Emina Çunmulaj

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan
  • Play 8 Ball Pool