E keni tallur deri tani, por ky është pozicioni që garanton kënaqësi seksuale tek femrat – Lajmi.net
E keni tallur deri tani, por ky është pozicioni që garanton kënaqësi seksuale tek femrat
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 20:58, 1 November 2017
Burrat shpesh shqetësohen kur vjen puna për të kënaqur partneren e tyre, por duket se një lëvizje themelore është gjithçka që kërkohet kur vjen puna për të arritur kulmin e kënaqësisë.

Sipas seksologes Annabelle Knight, një manovër pozicioni më i mirë për orgazma të garantuara është ai i misionarit, shkruan “The Sun”.

“Misionari shpesh është ‘tallur’ dhe shihet si shumë pozicion i mërzitshëm, por është një nga pozicionet e pakta që lejon stimulim të brendshëm, si dhe stimulim të jashtëm, pa nevojën e ndonjë lodre apo lëvizjeje shtesë, duke sjellë orgazma të garantuara për femrat”, shprehet ajo.

Shikoni fotografinë më poshtë:

www

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO