Dy vite nga martesa e Vesës dhe Big Basta, këngëtarja ‘shpërthen’ nga emocionet (Foto) – Lajmi.net
Dy vite nga martesa e Vesës dhe Big Basta, këngëtarja ‘shpërthen’ nga emocionet (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:23, 12 September 2017
Kanë kaluar dy vite që kur Vesa Luma dhe reperi Big Basta dashurinë e tyre e kurorëzuan me martesë.

E kjo ditë me rëndësi për ta, ende kujtohet me emocione të mëdha nga të dy, shkruan lajmi.net

Ka qenë Vesa ajo e cila përmes një fotografie të hedhur në rrjetet sociale ka shprehur gjithë lumturinë që ka përjetuar gjatë këtyre dy viteve, duke ia ri-dëshmuar bashkëshortit të saj dashurinë që ndjenë për të.

Kujtojmë që nga kjo martesë, çifti kanë një djalë të quajtur Lian i cili erdhi në jetë nënë muaj pas kurorëzimit të tyre, duke e shtuar më shumë lumturinë e kësaj familje të mrekullueshme.

Për Vesën e Bigun, urojmë edhe shumë përvjetorë të tjerë./Lajmi.net/

screenshot_1

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO