Dy persona në gjendje të rëndë pas një aksidenti komunikacioni në Prizren – Lajmi.net
Dy persona në gjendje të rëndë pas një aksidenti komunikacioni në Prizren
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 12:47, 12 July 2018
Ilustrim
Dy persona kanë pësuar lëndime të rënda trupore dhe janë në rrezik për jetën, pas një aksidenti që ka ndodhur në fshatin Vlashnije në Prizren, mbrëmë rreth orës 22:00.

Sipas policisë në këtë aksident janë përfshirë dy vetura dhe një motoçikletë.

“Si pasojë e aksidentit lëndime të rënda trupore dhe sipas mjekut në rrezik për jetën janë drejtuesi dhe pasagjeri i motoçikletës, meshkuj K/Shqiptarë, kurse personi po ashtu pasagjer në motoçiklete mashkull K/Shqiptar, pas tretmanit mjekësor lirohet në shtëpi”, thuhet në njoftim.

Vozitësi i dyshuar është në arrati./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO