Derisa Enca ‘bleu’ lopët, një artist tjetër iu përvesh punës në ara (Foto) – Lajmi.net
Derisa Enca ‘bleu’ lopët, një artist tjetër iu përvesh punës në ara (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:53, 20 March 2017
Artistët tanë janë angazhuar kohën e fundit edhe me disa punë të tjera, jashtë muzikës.

Në profilin e tij zyrtar në Instagram, Elinel ka shpërndarë një foto në të cilën shihet duke punuar arën, shkruan lajmi.net.

I veshur me rroba pune, Elinel ka marrë ‘tërfurkun’ në dorë dhe ka nisur të punojë në arë.

Një veprim të çuditshëm kishte bërë Enca duke incizuar disa kafshë dhe në video iu shtoi mbishkrimin ‘unë kam blerë edhe disa lopë’. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Elinel

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bike Rivals
  • Play Bubble Trouble