Comoditra Home po rritet – Lajmi.net
Comoditra Home po rritet
Autori: Lajmi.net EkonomiLajme 15:41, 19 May 2017
Comodita Home,si kompania me zingjirin më të madh të dyqane vetë stilit Home në vend, në vazhdën e zgjerimit të sajë me hapësira të reja, sot me datë 20 Maj i shtohet edhe një pikësi e 14-ta në sektorin Retail.

Pikë kyçe e zhvillimit strategjik e ibrendit“ Comodita “pjesë e së cilës është edhe zinxhiri i dyqaneve Comodita Home”është prezenca në sa me shumë hapësira në Kosove dhe rajon ku konsumatorët do të gjenin lehtësish të një nga dyqanet tona.

Kështu, sot në hapim dyert e shtëpisë më të madhe“Comodita Home“nëzemërtëqytetittë Pejës në një pikë me qasjen Qarshi dhe në qendër( përball stacionit Policorë) , me një hapësirë gjigante të ndarë në tre kate në kategoritë kryesore që mbartin brendin: Comodita mattres, Comodita living, Comodita kitchen, Comodita accessories, Comodita baby, me mbi3500 artikuj, 1000 prej të cilëve RISI.

Karakteristikë e zinxhirit të dyqaneve Comodita Home është ofrimi i cilësisë absolute,çmimit të deshiruar, shërbimit mikpritës, garancisë dhe ekskluzivitetit me sjelljen e brendeve aq shumë të pëlqyera nga të gjithësi : Tac, Pierre Cardin, apo MONETA, çka e përbën një paketë shumë të lakmuar nga të gjithë. Me rastin e hapje ssolem ne Comodita Home gjatë vikendit ofron zbritje deri në -50% në shumicën e produkteve, pako të ndryshme me oferta speciale, dhurata, dhe aktivitetet tjera shoqëruese.

Comodita home, është në prag të jetësimit të qëllimit të saje përhapjen e 20-te pikave të shitjes vetëm në territorin e Kosovës, që suksesshëm do t’a përmbyllë këtë mision gjatë këtij viti./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO