Capital T dhe 2po2 po vijnë me ‘Ulu’, kjo është data e publikimit (Foto) – Lajmi.net
Capital T dhe 2po2 po vijnë me ‘Ulu’, kjo është data e publikimit (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:58, 11 September 2017
Capital T dhe 2po2 po e sjellin edhe një tjetër projekt të përbashkët.

Fjala është për këngën ‘Ulu’ të cilën do ta lansojnë shumë shpejt, shkruan lajmi.net

Këtë e ka bërë të ditur vet Kapo nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram në të cilën shkruar data e saktë e publikimit.

‘Ulu’ do të publikohet në kanalin zyrtar në Youtube këtë të mërkurë më: 13.09, ndërsa duke pasur parasysh sukseset e tyre të përbashkëta edhe ky projekt muzikor nuk ka se si të mos jetë i suksessëm./Lajmi.net/

🔴 Youtube.com/truekapo

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Fjalët kyçe: 2po2, Capital T

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master Japan
  • Play World Soccer Champion