Bifteku i gatuar në skarë me kafe (Video) – Lajmi.net
Bifteku i gatuar në skarë me kafe (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 13:42, 27 May 2017
Një gatim plot kalori dhe i shijshëm.

Nevojiten:

▪ ½ e lugës pluhur kokosi
▪ ½ e lugës piper të zi (i bluar i freskët)
▪ ½ e lugës së vogël kripë
▪ ½ e lugës së specit të bluar
▪ ½ e lugës kafe të bluar
▪ ½ e lugës së hudhrës pluhur
▪ ½ e lugës së piperit të kuq
▪ ½ e lugës së senfit të tharë (mund të zëvendësohet me shafran)
▪ 1 biftek trashësie rreth 2 cm me peshë rreth 500 g.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble
  • Play World Soccer Champion