Bajram Rexhepi do të dërgohet për trajtim shëndetësor në Gjermani – Lajmi.net
Bajram Rexhepi do të dërgohet për trajtim shëndetësor në Gjermani
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 16:23, 21 April 2017
Ish kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi i cili para pak ditësh iu nënshtrua një operacioni në QKUK, tani do ta vazhdoj trajtimin drejtë Gjermanisë.

Burime të sigurta të Bota Sot bëjnë të ditur se ish kryeministri Rexhepi do të udhëtoj në Gjermani me paratë e siguruara nga Zyra e Presidentit, gjatë javës së ardhshme.

Për shkak të gjendjes së tij shëndetësore, Rexhepi do të udhëtoj me aeroplan special.

Bëhet e ditur se bashkë me të do të udhëtojnë edhe bashkëshortja dhe vajza e tij.

Në QKUK është thënë se operacioni është kryer me sukses.

Fjalët kyçe: Bajram Rexhepi, Gjermani, QKUK

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Stealth Sniper
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals