Baby G uron babain: Arsyeja e lumturisë sime… – Lajmi.net
Baby G uron babain: Arsyeja e lumturisë sime…
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:20, 16 April 2018
Baby G është këngëtare e pëlqyer për publikun.

Karrierën e nisi si pjesë e labelit “On Records”, ndërsa tani vazhdon si solo-artiste, me shumë projekte të reja muzikore, shkruan lajmi.net.

Për Baby G sot është një ditë shumë e veçantë, kjo ngase babai i saj feston ditëlindjen.

Me këtë rast, këngëtarja ka zgjedhur fjalët më të mira për ta uruar atë duke shkruar “Ai është shpirti im, babai im, mbreti im, vëllai im, jeta ime. Personi që e vë të parin dhe gjysma tjetër që e dua më së shumti. Arsyeja e gjithë suksesit dhe lumturisë sime”.

Kujtojmë që këto ditë, këngëtarja ka paralajmëruar një projekt të ri, të cilin është duke e finalizuar, por nuk ka dhënë datë të publikimit. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO