Baby G ndryshon stil, vështirë të njihet – Lajmi.net
Baby G ndryshon stil, vështirë të njihet
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:35, 12 January 2018
Këngëtarja Gordana Kingji, e cila në publik njihet si Baby G është goxha aktive në rrjete sociale.

Ajo së fundi ka publikuar projektin më të ri me titull “Mos u nal”, këngë e cila po pritet mirë nga publiku, shkruan lajmi.net.

Baby G njihet si artiste e guximshme që shumë shpesh bën ndryshime drastike në pamje, e kështu ka vepruar edhe kësaj radhe.

Në rrjete sociale, këngëtarja ka publikuar disa imazhe në të cilat shfaqet me stil të ri të flokëve, e që vjen si një bjonde kaçurrele.

Kujtojmë që projekti “Mos u nal” ka marrë afro 2 milionë klikime për më pak se dy javë nga dita e publikimit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO