Arritja e Trump në Britani përmes fotografive – Lajmi.net
Arritja e Trump në Britani përmes fotografive
Autori: Lajmi.net BotaLajme 15:38, 12 July 2018
Me të prekur tokën e Mbretërisë së Bashkuar, Presidenti amerikan Donald Trump është përshëndetur nga Ministri i Tregëtisë Ndërkombëtare në Britani, Liam Fox.

Përveç tij atë e përshëndetën për mirëseardhje edhe përfaqësuesi i Mbretërshës Elizabeth II si dhe zyrtari kryesor operativ i Aeroportit Standsted, Brad Miller.

Ndërsa presidenti kalon pistën për në bord – atë e pret helikopteri që do ta marrë atë në distancën e shkurtër për në qendër të Londrës ndërsa shihet se ai kap dorën e Melanias.

Ajo është e veshur me një fustan të ngjitur dhe po bartë një palë syze të mëdha!

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO