Argjentina Ramosaj sjell një pjesë nga projekti i saj më i ri – Lajmi.net
Argjentina Ramosaj sjell një pjesë nga projekti i saj më i ri
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:59, 18 June 2018
Vera do bëhet edhe më e nxehtë me projektet e Argjentina Ramosajt.

Ajo sapo ka filluar përgatitjet edhe për projektin e radhës që siç shihet do të publikohet së shpejti, shkruan lajmi net.

Përmes një postimi të publikuar në Instastory, Ramosaj tregon një pjesë të këngës në të cilën duket e mahnitshme.

“Së shpejti”, është mbishkrimi i imazhit.

“A ma jep” dhe “Pa ty”, janë këngët e fundit të Argjentinës që u pritën mjaft mirë nga publiku dhe fansat e saj. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO