Almeda ka një fytyrë të pastër! Tregon përbërësit e maskës të cilën mund ta bëni në shtëpi – Lajmi.net
Almeda ka një fytyrë të pastër! Tregon përbërësit e maskës të cilën mund ta bëni në shtëpi
Autori: Lajmi.net EntertainmentLifestyleRecetaShowBiz 18:01, 24 July 2018
Almeda Abazi njihet për stilin e veçantë.

Atë madje e pëlqejnë fansat edhe për faktin se është shumë natyrale, shkruan lajmi.net

Ish-Miss Shqipëria, gruaja e aktorit turk i njohur si ‘Çënar’ ka zgjedhur që me ndjekësit e saj ta ndajë ‘sekretin’ e fytyrës engjëllore.

Në njërin imazh ajo ka treguar fytyrën e saj të mbuluar me maskë dhe në tjetrën përbërësit./Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO