Alberie Hadërgjonaj publikon këngën e re, vjen atraktive në klip – Lajmi.net
Alberie Hadërgjonaj publikon këngën e re, vjen atraktive në klip
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:31, 7 December 2018
Ka ditë që këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ka paralajmëruar projektin e ri.

Albërie Hadërgjonaj sapo ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “1 Shans”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kësaj radhe vjen në duet me artistin Fatmir Sufa, ndërsa kënga është plot me ritëm.

Për tekstin janë përkujdesur Gussi dhe Fatmir Sufa, muzikën e ka bërë Alban Furtuna, kurse për videoklipin u kujdes “Max Production”.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Albërie Hadërgjonaj dhe Fatmir Sufa. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO