Aksident në Bulqizë, furgoni bie në greminë – Lajmi.net
Aksident në Bulqizë, furgoni bie në greminë
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 18:59, 6 July 2018
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Qafë Bualli-Krastë, në Bulqizë, ku një furgon ka rënë në greminë.

Mësohet se furgoni ka humbur kontrollin dhe ka rënë në një greminë, nga rreth 50 metra lartësi, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur 4 persona.

Një prej të plagosurve ndodhet në gjendje të rëndë dhe është nisur drejt Tiranës.

Furgoni drejtohej nga shtetasi Y.H, i cili është larguar nga vendi i ngjarjes.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO