Aksident në autostradën ‘Ibrahim Rugova’, rrokulliset kamioni (Foto) – Lajmi.net
Aksident në autostradën ‘Ibrahim Rugova’, rrokulliset kamioni (Foto)
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 17:41, 21 April 2017
Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën ‘Ibrahim Rugova’ , afër Prizrenit.

Një kamion është rrokullisur duke dalur edhe në kahjen e kundërt të rrugës, me ç’rast dheu që po transportonte e ka bllokuar tërësisht njerën trase të autostradës, shkruan lajmi.net

Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti dhe nëse ka të lënduar. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Aksident, Autostrada, kamion, Prizren.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3
  • Play iStunt 2