80 vjeçarja shokon të pranishmit me ‘Salsa’, shkon në finale të ‘Britain’s Got Talent’ (Video) – Lajmi.net
80 vjeçarja shokon të pranishmit me ‘Salsa’, shkon në finale të ‘Britain’s Got Talent’ (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentFunKulturë/ArteKuriozitete 14:32, 12 April 2017
"Nëse doni të arrini diçka, ju mund ta arrini atë," kjo është moto e çiftit që ka mahnitur jurinë dhe publikun e Britain's Got Talent.

Paddy, e cila do të mbushte 80 vjeç, së bashku me partnerin e saj Nikon, u mirëpritën në skenën e Britain’s Got Talent me duartrokitje të shumta.

Të gjithë në fillim dyshuan se çifti do të mund të bënte diçka, për shkak që djaloshi kishte në duar një plakë 80 vjeçare, e për të gjithë ishte e paimagjinueshme vallëzimi drastik i saj, shkruan lajmi.net

Madje, njëri nga anëtarët e jurisë, në njëfarë forme e përbuzi gruan Paddy, duke e pyetur për marrëdhënien e saj me Nikon. Fytyra e saj u prish në atë çast, mirëpo nuk u dorëzuan.

Ata filluan të vallëzonin Salsa, ngadalë, dhe me këtë rast, njëri anëtar i jurisë i refuzoi për shkak që nuk i pëlqeu, por në fund ju kërkoi falje, ngase në atë çast, çifti filloi të kërcejë shpejt, dhe mori gjithë vëmendjen e publikut, i cili qëndronte i trembur, pothuajse në këmbë, duke pritur se ç’do të ndodhte.

Ata dhe juria u mahnitën nga performanca e tyre dhe kjo bëri që në fund, Amanda, njëra anëtare e jurisë, të shtypë butonin final, ku do t’i përcjellte drejt e në gjysmë finale.

Performanca e tyre do të ju lë pa fjalë, shikojeni. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: 80 vjeç, salsa

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master