48 vjeç por JLo “i çmend” të gjithë me këtë video (Video) – Lajmi.net
48 vjeç por JLo “i çmend” të gjithë me këtë video (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:26, 14 September 2017
Nëse ka një personazh që na vërteton se mosha është thjesht një shifër, ajo është pikërisht Jennifer Lopez.

Këngëtarja 48- vjeçare nuk ka bërë ndryshime të mëdha në pamjen e saj duke i qëndruar besnike look-ut me flokë të gjatë me ngjyrë natyrale dhe nuanca nude në buzë e faqe.

Ajo ka qenë disa herë e përfolur për lidhjet e saj, si dhe gjithmonë na ka mahnitur me përformancat seksi. E fundit ishte mbrëmjen e kaluar ku vëmë bast që personat e pranishëm janë “çmendur”.

JLo ka realizuar një performancë seksi në shfaqjen e saj në Las Vegas. E veshur me kostum trupi të argjendtë, Jennifer ka mahnitur të pranishmit duke bërë tundur të pasmet, me tëerk dhe duke treguar asetet e saj “të bekuara”

 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO