33 vjeçarja sjell në jetë fëmijën e vëllait të saj: Kur Adalyn lindi, ishte magjike – Lajmi.net
33 vjeçarja sjell në jetë fëmijën e vëllait të saj: Kur Adalyn lindi, ishte magjike
Autori: Lajmi.net LifestyleShëndeti 10:14, 7 January 2018
Një histori e rrallë është publikuar ngaDailymail, ku 33-vjeçarja Amanda Patterson ka sjellë në jetë fëmijën e vëllait të saj.

Këtu nuk bëhet fjalë për ndonjë incest, por ajo ka qenë nënë mbartëse (surrogate).
Amanda ka qenë sëbashku me nusen e vëllait Rachel kur kanë mësuar se ajo është me kancer dhe nuk mund të lindte fëmijë.

Doktori që i ka dhënë lajmin gjithashtu i ka sygjeruar që Amanda të ishte personi që do sillte në jetë fëmijë që tashmë Rachel ishte shtatëzënë me të.

Amanda pas bisedës që ka pasur me bashkëshortin, ka bindur kunatën dhe të vëllain se ajo do ishte personi ideal për të sjellë në jetë mbesën e saj.

33-vjeçarja është shprehur se lidhja me Adayn është shumë e veçantë por jo si nënë e bijë edhe është ajo që e ka sjellë në jetë.

 

Fjalët kyçe: 33 vjecarja, Fëmijë, Vëllai

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master