2po2 ft. Flori – Gone Girl – Teksti i këngës – Lajmi.net
2po2 ft. Flori – Gone Girl – Teksti i këngës
Autori: Lajmi.net Entertainment 21:41, 18 March 2016
Flori Mumajesi
Muzika është punuar nga produksioni Threedots, teksti nga Flori dhe 2po2. Videoklipi nga PinkMoon. Kjo këngë është pjesë e albumit të ri të 2po2 me titull "2020"./Lajmi.net.

2po2:
Kish mujt me kon e thjeshtë jeta s’don filozofi
Kur dy njerëz duhen mes tyne ka kimi
T’jesh apo mos t’jesh 1000 here e kom ni
Senet i kom dit veç jom bo kishe spi di
Kom thon lehtë harroj
E pranoj
Egon tem t’madhe skom besu që e largoj
Se kom prit që keq kaloj
Kom menu që t’zavendësoj syn
Prej që ke shku ti kurgjo ma nuk o nisoj
Unë pa ty 1/2 edhe kjo formulë e vjetër
Sjom komplet mungon edhe gjysma tjetër
Pendimin tem sot për ty e qita n’letër
E nëse kthehesh fjalt kan mu kthy n’vepër
Me sy n’telefon po e pres thirjen teme kur pe qon
Mshelun n’dry veç vetë në një dhomë
Zakonisht kajna masi t’bohet vonë

Flori:
My baby is gone
My life is over
Cause i wanna be there for you
When you gone
My life is over
That Should’t be the same
My baby is gone
My life is over
Even though I was bad for you
Your life is long
It can’t be over

2po2:
Du mu shpreh ti pom mungon
Aroma jote përreth meje egziston
Harroj që sje shpesh e thirri emrin ton
So ka ma nin për kurgjo jeta pa ty nuk po shkon
Yeah…me sy n’telefon po e pres thirrjen tem kur pe qon
Mshelun n’dry veç vet në një dhomë
Zakonisht kajna masi t’bohet vonë

Flori:
I kam humbur sytë duke mos t’pa
E kam humbur gjumin
Kam humbur duart duke mos të prekë
Kam arritur fundin
Të lutem më kujto oo oo
Nëse më ke dashtë
Dhe mos e harro oo oo
Ne kemi qenë bashkë

My baby is gone
My life is over
Cause i wanna be there for you
When you gone
My life is over
That Should’t be the same
My baby is gone
My life is over
Even though I was bad for you
Your life is long
It can’t be over/Lajmi.net.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO