2017: Këto vende duhet t’i vizitoni (Foto) – Lajmi.net
2017: Këto vende duhet t’i vizitoni (Foto)
Autori: Lajmi.net Lifestyle 16:36, 14 March 2017
Në botë janë disa vende që ju duhet t’i vizitoni gjatë vitit 2017-të, sipas një liste që e ka publikuar National Geographic Traveler.

Janë vende të mrekullueshme, filloni të kurseni – gjejeni momentin dhe jeni atje, transmeton Klan Kosova.

Alpet Dinarike, (Slloveni, Kroaci, Bosnje dhe Hercegovina, Mali i Zi, Shqipëri, Serbi, Kosovë)

Finlandafinlanda

Gjermani

Meksikë
Picture of a diver near a giant school of fish in the Sea of Cortez, Baja California, Mexico

Rusi

Alaska

Zvicra

Afrika e Jugut

Ishujt Guadeloupe

KanadaPicture of a visitor resting in a hammock near Moraine Lake, Banff National Park, Canada

Maltë

Ekuador

Fjalët kyçe: 2017, Vende, Vizitë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper