ZYRTARE: Real Madrid me mungesa ndaj Celta Vigos – Lajmi.net
ZYRTARE: Real Madrid me mungesa ndaj Celta Vigos
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 13:35, 12 May 2018
Real Madrid do të jetë pa dy super-yje në ndeshjen ndaj Celta Vigos në La Ligë.

Real Madrid ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen e ardhshme në La Ligë kundër Celta Vigos.

Në ekip nuk janë dy prej yjeve më të mëdhenj, Cristiano Ronaldo dhe Sergio Ramos, përcjell “lajmi.net”.

Real Madrid dhe Celta Vigo takohen sonte në Santiago Bernabeu, me fillim nga ora 20:45.

Lista e Real Madridit:

Portierët: Navas, Casilla, Luca.

Mbrojtësit: Vallejo, Varane, Nacho, Marcelo, Theo, Achraf.

Mesfushorët: Kroos, Modric, Casemiro, Asensio, Isco, Kovacic.

Sulmuesit: Benzema, Bale, Lucas Vázquez, Mayoral.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO