ZYRTARE: Rafinha vazhdon kontratën në Bayern Munich – Lajmi.net
ZYRTARE: Rafinha vazhdon kontratën në Bayern Munich
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 13:38, 15 May 2018
Bayern Munich ka shpërblyer mbrojtësin e krahut me marrëveshje të re në Allianz Arena.

Rafinha ka nënshkruar kontratë të re njëvjeçare në Bayern Munich.

Skuadra kampione nga Bundesliga ka shpërblyer mbrojtësin e krahut me marrëveshje të re në Allianz Arena.

Në komunikatën e klubit bavarez, Rafinha paraqitet i shoqëruar nga drejtori sportiv Hasan Salihamidzic, përcjell “lajmi.net”.

Rafinha do të jetë i lidhur me Bayern Munichun deri në verën e vitit 2019. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO