Të Infektuar: 68.351

Të Shëruar: 59.438

Të Vdekur: 1.592

ZYRTARE: Prishtina emëron edhe një trajner të ri

13:59 | 16 Janar 2021

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Prishtina ka zyrtarizuar një trajner të ri kondicional.

“Orhan Abdi, 35 vjeç, i lindur më 08.07.1985, është angazhuar në FC Prishtina si trajner kondicional dhe videoanalist”, shkroi në postim mes tjerash, transmeton lajmi.net.

Ai përpos tjerash do të punojë më shumë me futbollistët për gjendjen fizike të tyre.

Abdi tha se ndjehet i privilegjuar të punojë në njërin prej klubeve më të mëdha në Ballkan./Lajmi.net.

 

 

Orhan Abdi, trajner kondicional

Prishtina angazhon ish-trajnerin e Shkupit

Prishtinë, 16 janar 2021 – Orhan Abdi, 35…

Posted by FC Prishtina on Saturday, January 16, 2021