ZYRTARE: Premierliga shpall trajnerin më të mirë të muajit tetor – Lajmi.net
ZYRTARE: Premierliga shpall trajnerin më të mirë të muajit tetor
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 14:25, 9 November 2018
Eddie Howe është zgjedhur trajneri më i mirë i muajit tetor.

Premierliga ka shpallur trajnerin më të mirë për muajin tetor, shkruan lajmi.net.

Është trajneri i Bournemouth, Eddie Howe, që është zgjedhur trajneri më i mirë i muajit të kaluar.

Bournemouth gjatë muajit tetor kishte rezultate të mira, duke arritur tre fitore dhe një barazim, me nëntë gola të shënuara dhe vetëm një të pranuar./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO