ZYRTARE: Pensionohet Haye! – Lajmi.net
ZYRTARE: Pensionohet Haye!
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 14:59, 12 June 2018
David Haye ka vendosur ta përfundojë karrierën e tij pas disfatës në raundin e pestë të revanshit me Tony Bellew.

David Haye ka njoftuar pensionimin e tij nga boksi pas humbjes në revansh nga Tony Bellew.

37 vjeçari ka vendosur ta përfundojë karrierën e tij pas disfatës në raundin e pestë të revanshit me Bellew, humbja e dytë e njëpasnjëshme nga rivali britanik.

“Sigurisht, egoja ime do të kishte dashur të pensionohem me fitore ose si kampion”, thuhej në komunikatën e publikuar në uebfaqen zyrtare të Haye, përcjell “lajmi.net”.

“Elementet e forta që i kisha nuk i kam më”, u shpreh ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO