ZYRTARE: Moyes largohet nga West Ham – Lajmi.net
ZYRTARE: Moyes largohet nga West Ham
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 13:43, 16 May 2018
David Moyes nuk është më menaxher i ekipit të West Ham United.

David Moyes është larguar nga West Ham United pas kontratës gjashtë muajshe në klub.

West Ham ka konfirmuar se asistentët e tij, Alan Irvine, Stuart Pearce dhe Billy McKinlay po ashtu janë larguar nga skuadra, përcjell “lajmi.net”.

“Dua të shprehi falenderimet e sinqerta tek David Moyes dhe stafi i tij që arritën objektivin e mbajtjes së West Hamit në Premierligë”, deklaroi presidenti i klubit, David Sullivan. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO