ZYRTARE: Mehmedi nënshkruan me klubin e ri – Lajmi.net
ZYRTARE: Mehmedi nënshkruan me klubin e ri
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 10:44, 31 January 2018
Admir Mehmedi ka nënshkruar me rivalin e Bundesligës, Wolfsburg, deri më 30 qershor, 2022.

Admir Mehmedi është larguar nga Bayer Leverkusen.

Sulmuesi shqiptar ka nënshkruar me rivalin e Bundesligës, Wolfsburg, deri më 30 qershor, 2022.

Mehmedi do ta veshë fanellën me numrin 22 te skuadra e re, përcjell “lajmi.net”.

Marrëveshja është zyrtarizuar nga të dyja klubet me komunikatat e publikuara në uebfaqet e tyre. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO