ZYRTARE: Malaga – Barcelona, mungon Messi – Lajmi.net
ZYRTARE: Malaga – Barcelona, mungon Messi
Autori: Lajmi.net La LigaSport 10:42, 10 March 2018
Lionel Messi nuk do të luajë ndaj Malagas për arsye personale.

Lionel Messi do të mungojë në ekipin e Barcelonës për ndeshjen e sotme ndaj Malagas në La Ligë.

Klubi katalan ka njoftuar se sulmuesi argjentinas – i ftuar fillimisht për duelin e ri – nuk do të jetë në dispozicion për shkak të arsyeve personale.

Në vend të tij, në skuadër është ftuar mbrojtësi Yerry Mina, përcjell “lajmi.net”.

Barcelona është mysafire e Malagas sonte me fillim nga ora 20:45. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO