Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

ZYRTARE: Llapi transferon lojtarin e Kosovës U19

17:38 | 10 Gusht 2020

Llapi ka zyrtarizuar edhe përforcimin e radhës.

Skuadra e Llapit ka njoftuar së fundmi për transferimin e ri, atë të Gentrit Halilit, përcjell lajmi.net.

Halili përfaqëson edhe kombëtaren e Kosovës me gjeneratën U19.

Lojtari aktivizohet si qendërmbrojtës, dhe ka gjetur marrëveshje për kontratë tri vjeçare.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell njoftimin e plotë të Llapit për këtë lëvizje. /Lajmi.net/