ZYRTARE: Liverpool njofton largimin e dy lojtarëve

18:05 | 8 Qershor 2018

Foto: FC Liverpool

Emre Can dhe Jon Flanagan janë larguar nga Liverpool.

Nga sezoni i ardhshëm Emre Can dhe Jon Flanagan do të jenë pjesë e skuadrave tjera.

Liverpool ka njoftuar se mesfushori Can dhe mbrojtësi Flanagan do të largohen nga skuadra.

Të dy këta kanë qenë në përfundim të kontratave me Liverpool

Emre Can pritet t’i bashkohet Juventusit si transferim i lirë./Lajmi.net/