ZYRTARE: Lista e ekipit të Spanjës, një emër do t’ju befasojë (FOTO)

David Villa është rikthyer në Kombëtaren e Spanjës. Selektori Julen Lopetegi ka ftuar sulmuesin e Neë York Cityt në ekip për dy ndeshjet e ardhshme kundër Italisë dhe Lihtenshtajnit.

Sport

25/08/2017 13:26

GK: De Gea, Reina, Kepa.

DEF: Alba, Azpilicueta, Bartra, Carvajal, Nach, Monreal, Piqué, Ramos.

MID: Isco, Thiago, Busquets, Suso, Silva, Iniesta, Saúl, Koke.

ATT: Asensio, Aspas, Deulofeu, Vitolo, Morata, Pedro, Villa.