ZYRTARE: Lewandowski dëshiron të largohet nga Bayern Munich – Lajmi.net
ZYRTARE: Lewandowski dëshiron të largohet nga Bayern Munich
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 9:54, 30 May 2018
Robert Lewandowski ka vendosur të gjejë një ekip të ri, gjatë afatit kalimtar të verës.

Robert Lewandowski dëshiron të largohet nga Bayern Munich.

Menaxheri i tij, Pini Zahavi ka bërë të ditur se sulmuesi polak ka vendosur të gjejë një ekip të ri, gjatë afatit kalimtar të verës.

“Robert ka marrë një vendim, ndjen nevojën të bëjë një ndryshim dhe të ballafaqohet me sfida të reja”, deklaroi Zahavi për “Bild”, përcjell “lajmi.net”.

Lewandowski spekulohet se kërkohet nga Real Madrid. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO