Të Infektuar: 100.655

Të Shëruar: 85.842

Të Vdekur: 2.053

ZYRTARE: LA Galaxy transferon talentin francez, Cabral

21:20 | 8 Prill 2021

LA Galaxy ka transferuar talentin francez, Kevin Cabral.

Kevin Cabal është lojtari më i ri i Los Angeles Galaxy, shkruan lajmi.net.

Cabral konsiderohet si njëri nga lojtarët më me perspektivë në Ligue 1, ai kishte regjistruar këtë sezon 32 ndeshje dhe ka shënuar 10 gola.

Cabral nënshkroi kontratë pesë vjeçare me opsion për të gjashtin./Lajmi.net/